המלצות

שרון היא מלווה מקצועית ותעזור לכם לאורך הדרך, עם המון רגישות ותעשה את הכי טוב שהיא יודעת.
גלית בר
בלי להרוס קירות ולחולל מהפכות בבית. שרון היתה מאוד זמינה אלינו ומחויבת לתהליך. כל בית שנעבור ניקח את שרון.
עדי לוי
שרון הגיעה עם חיוך כובש ולבבי. היה כיף כבר בפגישה הראשונה. לקחה אותנו יד ביד ועמדה בלוחות זמנים. תוצאה מדהימה מבחינתנו.
תמי ברגר
חיפשתי מישהי שתוכל לעזור לי בעיצוב. הלכתי על שרון לפי האינטואיציה שלי.הכל נעשה תמיד עם חיוך, סבלנות והסבר. בית זורם לטעמי ממליצה בחום.
אילנה שרעבי
שרון היקרה והנפלאה, תודה רבה על הכל! על התכנון ועל העיצוב, על השעות הרבות שהשקעת, על ההתרוצצויות ועל הטעם הטוב. תודה רבה על הבית המשולם שלנו ועל הכייף היומיומי שלנו בו (אין יום בו אני לא חושבת עלייך ומברכת אותך). ובמיוחד תודה על היחס החם, האוזן הקשבת, החיוך והסבלנות"
עינת קוך
" התמזל מזלנו שהגענו אליך לאחר תהליך ארוך ומייגע של חיפוש אחר מעצב/ת. עברנו כל כך הרבה ביחד. את בן אדם מקסים, אנושי וחם ולמדתי ממך המון. למרות שכבר עברו מספר חודשים מאז שנכסנו לביתנו החדש את עונה לכל שאלה שצצה, גם עכשיו, בשמחה עם המון סבלנות ומקצועיות. "תודה ענקית לך שרון על יצירת אמנות מדהימה המשרה חמימות ונעימות על כל מי שנכנס לביתנו".
משפחת ברנע
"פגשנו בך בצומת חשובה כאשר עמדנו בפני הגשמת חלום. מסתבר שבמהלך שיפוצים יש הפתעות ושאלות שפשוט אי אפשר בלעדייך ועל כך רצינו להגיד תודה. תודה על שהיית איתנו ובשבילנו בכל ההתלבטויות. תודה על שענית לנו על כל השאלות ובסבלנות רבה גם אם לעתים הן חזרו על עצמן פעם, פעמיים או יותר. תודה על שהיית זמינה בכל עת, גם בשעות לא רגילות. כל אלו עזרו לנו להגשים את החלום ולהגיע לתוצאות המדהימות שמהן אנו נהנים".
ליאת ומשה שווימר
"תודות רבות על השותפות, המקצועיות, הזמינות, הפתיחות, הרעיונות והנכונות שהפגנת לאורך כל תהליך הבנייה. נהנים בכל רגע מהיצירה המשותפת שלנו – בית נוח, פרקטי, חם ונעים העונה בדיוק על הצרכים של כל בני המשפחה. מברכים אותך בליבנו מדי יום על התוצר המוגמר - שילוב של יופי, טוב טעם וקווים נקיים לבין ההתאמה לצרכים ולאופי שלנו"
משפחת עין-גל
הקליק היה ממש בפגישה הראשונה... הרגשנו זאת מייד, לא ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים מאוד מבולבלים . אך את בעזרת השאלות, ההכוונה, התיאום והליווי הצמוד, הבאת לתוצאה מדהימה בעינינו ובעיני האחרים. שילוב הצבעים, הקווים הנקיים והתאמתם לצרכינו. תמיד היית זמינה, קשובה ומרגיעה. לוח הזמנים שהצגת בהתחלה תאם את הביצוע בפועל(למרות הסקפטיות..). העמידה בתקציב המתוכנן... על כל זאת רצינו להודות לך מכל הלב - על הגשמת החלום, שדרוג הבית ל- 5 כוכבים, על כך יעידו המבקרים.
תמי ומוטי ברגר
שרון היקרה, פעם שלישית גלידה! זה לנו הבית השני שתכננו איתך וכמו בפעם הראשונה, גם בפעם הזו, מדובר בחוויה נהדרת ובעיקר בתוצאות נפלאות. זה מתחיל בליווי הכולל וממשיך בזמינות שלך אלינו, ההכרות עם הספקים, ההכרות עם המחירים, הטעם המשובח, הראיה הכוללת והמקצועיות. ואם כבר מזכירים מקצועיות, זה מה שהרווחנו בזכות העבודה איתך:
  • יש לנו בית מקסים, יפה ונעים – ולא פחות חשוב: נוח מאוד ופונקציונלי.
  • עיצבת לנו בית שמתאים לנו. מתאים לאופי שלנו ולטעם שלנו וזאת מבלי שבכלל ידענו להגדיר מה אנחנו רוצים.
  • חסכת לנו כסף! גם בכלל שהתכנון המקצועי מראש חוסך תיקונים פוטנציאליים בהמשך וגם בזכות הפתרונות והעיצובים המוצלחים שתאמו ל"כיס" שלנו.
  • חסכת לנו המון המון זמן וכאבי ראש! לא הסתובבנו, לא חיפשנו, לא התלבטנו ולא בחרנו- הכל קרה כל כך מהר ובקלות.
  • האסתטיקה, הצבעים, ההרמוניה והאווירה - בחרת עיצובים שבחיים לא היינו חושבים עליהם לבד – והכל כל כך יפה.
אין סיכוי שהיינו מצליחים להגיע לבית כל כך מוצלח לבד. אנחנו מאוד אוהבים לגור ולחיות בבית וכל מי שעובר את מפתן הדלת, מתפעל, ללא יוצא מן בהכלל. בהרבה תודה והערכה, דודי ושרה אוברמן ** תתכונני לבית הבא ..........
שרה ודוד אוברמן

מתחשק לכם לשפץ אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל?

מוזמנים לשיחת היכרות ראשונית: