עיצוב פנים בסגנון קלאסי

660_article_body_heb_8_2_1520701850

בעיצוב פנים יש סגנונות רבים, לכל לקוח יש את החלומות והבקשות שלו, מעצבת פנים בעלת ניסיון תדע למצוא את סגנון העיצוב הנכון ביותר והתאימו לאופיים של דיירי הבית. עיצוב פנים בסגנון קלאסי, הינו על-זמני ולא מושפע מטרנדים בעולם העיצוב הוא משדר יוקרה ועידון.

כפי שהשם מרמז, עיצוב פנים קלאסי מושפע עמוקות מהקלאסיקה – יראת הכבוד לתקופה הקלאסית והאסתטיקה שלה – והמסורת הקלאסית המערבית. הפרופורציות הוויטרוביות (אלה שאותן טבע לאונרדו דה וינצ’י) היו מרכיב בסיסי בארכיטקטורה, אמנות ועיצובו של הסגנון הקלאסי והתוצאה הייתה יופי אסתטיות ורשמיות. תכנון זה בעיקרון עוסק בהרמוניה מושלמת, איזון וסדר. מתן מראה פנים קלאסי פירושו לקרב אותם הרבה יותר לתקופה הקודמת בה עיצובים פנים כמו רוקוקו, ויקטוריאני. לעיצוב פנים קלאסי יש הילה משלו והוא מעולם לא יוצא מהאופנה. האיזון והאלגנטיות ההרמונית של סגנון זה ניכרים בכל אלמנט, ומעניקים תחושה אצילית ומפוארת לכל חלל.

סגנון עיצוב הפנים הקלאסי מושלם כבחירת ריהוט לבית, כל מרכיבי הריהוט מסודרים בצורה סימטרית והרמונית, ויוצרים איזון ומרחב קבלת פנים בהתאם לקאנונים הקלאסיים. השימוש בעיצוב קלאסי הינו בחומרים מיוחדים ואיכותיים כמו אלון, מהגוני, דובדבן או אשור, קרמיקה, ברונזה ושיש וכן וילונות ברמה גבוהה ושטיחים בעבודת יד. יחד עם הרהיטים הסטנדרטיים, פנים הסגנון הקלאסי יכול לכלול עמודים או חצי עמודים, קרניזים, כרכובים, ואפילו פסלים, כול האובייקטים הם בעלי תכונות מעודנות ואלגנטיות שמזכירות את העת העתיקה.

הצבעים הבסיסיים מבוססים על גוונים בהירים וניטרליים, הם בעיקר שמנת וצהוב, בז’ וגימורים בירוק, סגול ובורדו. מטרתם העיקרית היא להבליט את חומרי הגלם “האצילים” כמו שיש או עץ איכותי.

תאורת פנים בסגנון עיצוב קלאסי כוללת שימוש במנורות רצפה ושנדלירים ליצירת אווירה קלאסית ואצילית במיוחד.

הסגנון הקלאסי אינו כזה שמשתווה עצמו בקלות לפתרונות חסכוניים. החומרים הינם יקרים ויוקרתיים, ויש חשיבות גדולה לגימורים ולאלמנטים של העיצוב. הגישה העיצובית עשירה אך תמיד מאוזנת ומתבטאת בריהוט, בקירות, בדלתות ובחלונות. האפשרויות הן בלתי מוגבלות ומשאירות למעצבים אינספור רעיונות לעיצוב הרמוני.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על עיצוב פנים בסגנון קלאסי לבית עם מעצבת שתדע להפוך את החלומות שלכם למציאות, לשבת אתכם לשמוע, ולשוחח עוד על עיצוב ולהבין את הבקשות והרצונות שלכם. אשמח אם תתקשרו אליי לטלפון: 050-7250341 לתיאום פגישה, או צרו קשר כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד