עיצוב פנים בסגנון וינטג

661_article_body_heb_1_2_1520845302

נוסטלגיה בבית

סגנון העיצוב הוינטאג’ הפך בשנים האחרונות לאחד מסגנונות העיצוב האהובים על ישראלים, ולא בכדי. הוא מכניס למרחב שלנו, לבית או למשרד שבו אנו עובדים, את העבר והוא כולל פריטים נוסטלגיים מרהיבים, המתבססים על סגנונות עיצוב קלאסיים פעמים רבות. עיצוב פנים בסגנון וינטאג יכול להתאים הן לבתים פרטיים, צמודי קרקע, והן לדירות בבניין. הוא יכול להשתלב לצד סגנונות עיצוב אחרים, הקיימים בחלל, וליצור מראה וסטייל שאין כמותם. הסוד הוא לבחור בפריטים המשלימים הנכונים ולשלב ביניהם כהלכה.

להפוך את הבית ליפה יותר

עיצוב פנים וינטאג מכניס אווירה קצת אחרת לחלל. חמימות, קלאסיקה האופיינית לפעם, ייחודיות וגם סטייל שלא רואים במקומות אחרים. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בכל האלמנטים המשולבים במקום או רק בחלקם. ניתן לעצב את הסלון בסגנון וינטאג’ או את כל חדרי הבית. כך או כך, זוהי דרך נפלאה לשדרג את מראהו של המקום ולהפוך את הבית שבו אנו חיים לחלל מושקע ואסתטי הרבה יותר.

השראה מהמקומות הנכונים

כאשר מעוניינים לעשות זאת, חשוב לפנות למעצבים המציעים שירותי עיצוב פנים בסגנון מודרני וגם בסגנון וינטאג’. אלה מביאים את ניסיונם ואת הידע שלהם ויודעים באילו פתרונות להשתמש כדי ליצור את המראה ואת העיצוב הנדרש. מקורות ההשראה לצורך כך יכולים להיות רבים מאד. מגזינים המתמקדים בעיצוב, למשל, אתרי אינטרנט וכמובן בתים מפעם, המפארים את סגנון עיצוב זה. כמו בכל סטייל, גם כאן מומלץ מאד שלא להעמיס בפריטים ולשמור על קו עיצובי שקט, נעים ובעיקר נקי. סגנון העיצוב הוינטאג’ יכול לשוות לבית שלנו קסם בלתי רגיל, אך כדאי לדעת כיצד לשלב אותו במקום על מנת ליצור את המראה שבו מעוניינים.

מעוניינים לעצב מחדש את הבית שלכם או אולי את אחד מחדריו? נמשכים לסגנון הוינטאג’ ותוהים כיצד תוכלו לשלב אותו בבית הפרטי שלכם? אם כן, שרון דוד, מעצבת פנים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות השירותים, התקשרו ל – 050-7250341

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד