עיצוב פנטהאוז

665_article_body_heb_4_1_1523774979

עיצוב פנטהאוז – על האתגר שבכך

רבים רואים במגורים בפנטהאוז כמעין הגשמת חלום. מצד אחד, זוהי דירה בבניין, מצד שני, מדובר בחלל גדול הרבה יותר, עם מרפסת צמודה גבוהה, שפעמים רבות צופה אל נופים מרהיבים. עיצוב פנטהאוז הוא אתגר של ממש המצריך התייחסות לפרמטרים רבים, השונים מאלה הרלוונטיים לדירות בקומות נמוכות יותר. פנייה למעצבים המציעים שירותי עיצוב פנים פנטהאוזים היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם האתגר  המיוחד והשונה הזה וליהנות, בסופו של דבר, מבית נוח, נעים וגם יפה.

להתאים לסביבה וגם לצרכים

פנטהאוז, בכל הקשור לשטחו, הוא חלל גדול יותר מדירות אחרות והוא כולל גם מרפסת צמודה. במקרים מסוימים דירות הפנטהאוז ממוקמות בבניינים יוקרתיים ומושקעים, מה שדורש עיצוב בהתאם והתייחסות גם לסביבה עצמה ולתנאים שהיא מציבה. כאשר מעצבים פנטהאוז חשוב לתת דגש רב מאד לאיכות האלמנטים שאותם בוחרים וגם לבחירה נכונה של כלל הפתרונות, שישולבו במקום והם אלה שיספקו את המענה הישיר לדיירים. חשוב לקחת בחשבון את מספר בני המשפחה, את הצרכים הנקודתיים שלהם וגם להתייחס למספר החדרים בפנטהאוז, לכיווני האוויר ולאור שבו. כל אלה ישפיעו על הבחירות שתתקבלנה ועל הקו העיצובי הנבחר. מוטב לעשות זאת בשלבים הראשונים של התהליך ובעזרתם של אנשי המקצוע המתאימים.

דירות פנטהאוז אינן מוכרחות להיות “מנקרות עיניים”, אולם עליהן להביא אתן ייחודיות וסטייל. את אלה אפשר ליצור באמצעות עיצוב נכון, המוצע על ידי מעצבים מיומנים ומנוסים. קונים פנטהאוז או משפצים את זה שברשותכם? זקוקים לשירותיה של מעצבת מוכשרת שתעצב את הפנטהאוז עבורכם? אם כן, שרון דוד, מעצבת פנים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות השירותים, התקשרו ל – 050-7250341

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד