עיצוב וילות

SharonD-2.5.18-152new1

עיצוב נכון של וילות – כדי ליצור את המרחב המושלם

מעצבי הפנים מתמודדים, במהלך יום העבודה, עם אתגרים רבים. כל חלל, כל מרחב, מכתיב התייחסות אחרת ופתרונות מסוגים שונים, והסוד עבורם הוא לזהות במדויק מהם הצרכים. עיצוב וילות הוא בין האתגרים המיוחדים של כל מעצב, הן בשל הצורך בהתייחסות לחלקה הפנימי של הווילה והן בשל הצורך להתייחסות לחלקה החיצוני – לגינה, לחצר ולכל שאר האלמנטים שנמצאים בחוץ. עיצוב וילות יוקרתיות הוא אתגר מורכב עוד יותר, המצריך ניסיון, מקצועיות וגם תכנון מדוקדק המשלב, בסופו של דבר, בין הסטייל לבין הפונקציונאליות הנדרשת.

סגנונות עיצוביים שונים

ניתן לעצב וילות יוקרתיות במגוון רחב של סגנונות עיצוביים. זה יכול להיות עיצוב מודרני קלאסי, האופייני לווילות רבות כיום, או עיצוב כפרי האהוב על לא מעט ישראלים. עיצוב זה מכניס את הטבע הביתה, את החמימות וגם צבעוניות רבה. זאת, בניגוד לעיצוב המודרני המתבסס על קווים עיצוביים נקיים וקלאסיים מאד. לבן יהיה לרוב הצבע השולט ולעיתים צבעים משלימים, שיבואו לצידו. הסגנון העתיק הוא סגנון עיצוב נוסף, אותו אפשר למצוא בווילות, והוא יכלול פעמים רבות אלמנטים עתיקים בני מאות שנים, עיצוב וינטאג’ השולט בחללים ועוד ועוד.

כך או כך, מומלץ מאד להגדיר את הצרכים ואת התקציב מראש ובהתאם לבחור בסגנון העיצובי שישלוט בחלל. לכל צורך פתרונות מסוג אחר וחשוב, מלבד הפן האסתטי, להתייחס לנוחות, שנדרשת לא פחות. פונקציונאליות היא פרמטר מרכזי ובולט וכמובן הנראות של הווילה, הן בחלקה החיצוני והן בחלקה הפנימי.

בונים וילה חדשה או משפצים את הווילה הקיימת? מעוניינים לעצב אותה כהלכה ומחפשים בעלת מקצוע שתעשה זאת עבורכם? אם כן, שרון דוד, מעצבת פנים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות השירותים, התקשרו ל – 050-7250341

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד