עיצוב בתים יוקרתיים

661_article_body_heb_8_2_1520844928

בזמן תכנון של עיצוב בתים יוקרתיים, חשוב מאד, לשמור על קו מאוזן נקי ותואם המקשר בין המרחבים השונים ויוצר סימביוזה בין החללים והחדרים השונים בבית. כמו גם, חייבים גם לשמור על איזונים נכונים בין המרחבים הפנימים והחיצונים, וזאת תוך כדי תשומת לב מרבית ודגש רב על כל הפרטים הרלבנטיים. יש להקפיד על איכות ביצוע מקסימאלית ולשמור על התאמה של החפצים במרחב אחד לשני כך שישוחחו באותה שפה אדריכלית. כל אובייקט צריך להיבחר בדייקנות תוך כדי מחשבה אודות חומרי הגלם שלו, צבעיו ומהותו בתוך החלל הכללי.

עיצוב בתים יוקרתיים הוא משימה מאתגרת ודורשת חשיבה יצירתית ומקורית. יש להתחשב בדרישות המיוחדות של הדיירים, להבין את הסביבה שבה נמצאת הבית וכמובן לקחת בחשבון גם את התקציב, (למרות שהוא גבוה באופן יחסי מתקציב רגיל, הוא עדיין לא מוגבל ויש לחשב עלויות באופן מדויק). בתים יוקרתיים דורשים השקעה רבה, בכל הקשור לעיצוב, ובדגש מיוחד על איכות גבוהה של האובייקטים, הספקים, והמבצעים. האובייקטים הנבחרים הם בדרך כלל של מותגים מובילים, או מתוכננים באופן מיוחד ומבוצעים ע”י נגר פרטי, מסגר,  שהינם  רבי אומנים בתחומם. יש לחשוב כל הזמן מחוץ לקופסא, וזאת על מנת לספק ללקוחות עיצובים שונים ומעניינים.

בשונה מדירות קטנות, עיצוב בתים יוקרתיים מאפשר תכנון אספקטים רבים ומגוונים בחלל, בתים אלה הינם מרווחים ורחבי ידיים ולרוב מכילים מרחבים רבים שמשמשים כחומר ביד היוצרת עבור מעצב הפנים אשר יכול ‘להשתולל’ ולהפליג עם רעיונותיו למחוזות עיצוב שונים. בתהליך העבודה בחללים גדולים יש חשיבות ותשומת לב גדולה וקפדנית על מנת שהתוצאה תהיה הרמונית, ,מיוחדת, מעניינת אך גם ברת ביצוע לקבלנים השונים.

ביתנו, הוא המקום הפרטי שלנו, זהו המקום שאליו אנו מגיעים בסופו של יום עבודה, החלל שבו אנו מכייפים עם האנשים שאנו חיים ואוהבים, זה המקום שמספק עבורנו מרחב בטוח ונעים, לעיצוב הבית יש את היכולת להשפיע רבות על חיינו כך וזאת הסיבה שיש חשיבות רבה בבחירה נכונה של מעצבת פנים שתעשה את השיקולים הנכונים ביותר עבורנו.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על עיצוב יוקרתי לבית עם מעצבת שתדע להפוך את החלומות שלכם למציאות, לשבת אתכם לשמוע, ולשוחח עוד על עיצוב ולהבין את הבקשות והרצונות שלכם. אשמח אם תתקשרו אליי לטלפון: 050-7250341 לתיאום פגישה, או צרו קשר כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד