עיצוב בסגנון כפרי

room_h9

לקוחות רבים פונים אליי בבקשה לעיצוב בסגנון כפרי, אך לא תמיד הם יודעים להגדיר בעצמם מה הם רוצים, השאיפה שלהם שהבית ישדר חמימות וביתיות ויתאים לאופי הדיירים. עיצוב נעים לעין, שתשרור הרמוניה בין הצבעים והאובייקטים יתאימו זה לזה.

אז מהו למעשה עיצוב בתים בסגנון כפרי?

חומרי הגלם הנפוצים בשימוש בסגנון עיצוב כפרי הם:

  • עץ מלא (גושני) – משתמשים בו לרצפת עץ מסיבית, קורות עבות בתקרה, וריהוט ששוייף בצורה חלקית או צביעה בשטיפה.
  • ברזל – בדרך כלל צבוע בשחור, אפשר לראות אותו בפרזולים במטבח, ידיות של ארונות, מגירות, ומדפים. כמו כן שימוש רב נעשה בחלקי ריהוט – כסאות, רגלי שולחנות ומנורות.
  • נחושת – במטבחים כפריים באירופה ניתן להבחין בסירי נחושת גדולים משתלשלים באמצעות ווים מהקירות. כיום השימוש לבישול בסירים אלה פחות נפוץ אך הם אביזרים שמוסיפים לחמימות ולביתיות.
  • קש – חומר גלם אורגני – שמוסיף עניין וטקסטורה שונה לחלל, אפשר להשתמש בו בסלסלות גדולות, מנורות ואפילו ריהוט (כורסאות, ספות, כסאות ועוד).
  • בדים – הבדים יכולים להיות קצת גסים ולא מעודנים, אך יכולה להופיע עליהם רקמה עם מוטיבים של פרחים, ציפורים וכו’.

מהם הצבעים בשימוש כאשר חושבים על עיצוב בתים בסגנון כפרי מודרני?

מניפת הצבעים של סגנון עיצוב כפרי מורכבת בדרך כלל מגוונים בהירים: סוגי לבנים(שמנת, אפרפר), בז’ ואפרסק בהיר – מעצבים נוטים להוסיף כתמים צבעוניים עזים שיכולים לצוץ בחלקי ריהוט שונים, ריפוד של כורסא בודדת, צילום של פרח בצבעים עזים, אהיל של מנורה ועוד. מטרת הצבעים היא ליצור תחושת חמימות וקלילות.

מה הוא סוג החלונות שמתאים לעיצוב כפרי?

לרוב התקנת החלונות תהיה מפרופיל בלגי שמותאם מאד לסגנון עיצוב כפרי, אפשר לתכנן את החלונות מפרופיל בלגי אמיתי  עשוי ברזל, דבר שעלול לייקר במקצת את הפרויקט, אבל מעצבים ואדריכלים רבים עשויים להשתמש בפרופיל בלגי עשוי מאלומיניום הדומה מאד לפרופיל האמיתי, אבל אינו זקוק כלל לתחזוקה, אינו תופס חלודה ותואם בצורה יפה את העיצוב הכפרי המודרני.

אם אתם מחפשים מעצבת פנים בסגנון כפרי, מעצבת שתדע לתפור את החלומות שלכם למציאות, אשמח לשבת אתכם לשמוע, ולשוחח עוד על עיצוב ולהבין את הבקשות והחלומות שלכם. אשמח אם תתקשרו אליי לטלפון: 050-7250341 לתיאום פגישה, או צרו קשר כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד