עיצוב בית חדש

Thomas-SharonD-22.3.16-46new1

אני אוהבת במיוחד לאתגר את עצמי כל פעם מחדש עם משימות עיצוב לא סטנדרטיות, כאשר אני מתחילה לחשוב על עיצוב בית חדש, גלגלי המוח שלי מתחילים לעבוד שעות נוספות, הדמיון והיצירתיות מתחילים להשתולל ולהתפרע. לאחר שנרגעתי קצת, אני מסדרת את המחשבות בצורה מסודרת ומעבירה אותן למחשב, ושם הן מתחילות להפוך מחלום של הלקוחות למציאות של בית מעוצב ומסוגנן.

עבודת עיצוב הבית אינה מתבטאת רק באופנה, יופי וסגנון אלא גם נמדדת היכולת התכנונית המדויקת והקפדנית של המעצבת, כל פרט נמצא בדיוק במקומו, אין סטייה של סנטימטר ימינה או שמאלה, מכיוון שבעיצוב דירות או בתים, השטחים מוגבלים בדרך כלל, לכל חלל יש תפקיד – גם אם החלל פנוי, הפונקציונאליות שלו היא לשמור על אווריריות ומרחב משוחרר עבור בעלי הדירה או הבית.

בזמן תכנון של עיצוב פנים של בתים או דירות, חשוב מאד לשמור על קו מאוזן נקי והרמוני שיקשר בין המרחבים השונים ויוצר קשר הדוק בין החללים והחדרים השונים של הבית. בנוסף, יש לשמור על איזון נכון בין הפנימיות והחיצוניות של הבית, וזאת תוך כדי תשומת לב רבה ודגש על הפרטים הקטנים ביותר. חשוב מאד להקפיד על איכות ביצוע מעולה ולהתאים את כל האובייקטים בחלל אחד לשני כך שידברו בשפה עיצובית זהה. האובייקטים נבחרים בדיוק, ועם רעיון מגובש לגבי חומרי הגלם, הצבעים השונים וכיצד הם משתלבים בתוך החלל הכללי בצורה הטובה ביותר.

תהליך העבודה נוצר בעבודה משותפת בין הלקוחות למעצבת, ההקשבה לחלומות וצרכי הלקוח, וכל זאת תוך כדי דיאלוג מתמשך עם הלקוח שמאפשרים לי להגיע למרחבים מעוצבים באופן מדויק ומושלם.

לקוחות רבים פונים אליי עם חלומות שונים עבור עיצוב הבית, או עיצוב דירת קבלן 5 חדרים, לכל אחד תקציב אחר ומחשבות לגבי היקף העבודה ומידת הייעוץ של המעצבת, לפיכך בניתי מספר של חבילות עיצוב מהן כל אחד יוכל לבחור לעצמו את היקף העבודה המשותף שנחוץ לו. חלק מהלקוחות יעדיפו לבחור איתי פריטים עבור הבית וחלק מעדיפים שרטוטים מפורטים לבעלי המקצוע השונים. אשמח לתפור לכל לקוח את חבילת העיצוב המתאימה לו ביותר.

אשמח אם תתקשרו אליי לטלפון: 050-7250341 לתיאום פגישה, או צרו קשר כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד