הלבשת הבית

SharonD-2.5.18-166-new

המונח ‘הלבשת הבית’ או ‘הום סטיילינג’ הינו מונח שהתפתח בעשורים האחרונים ותפס תאוצה בעקבות תוכניות טלוויזיה פופולאריות שעוסקות בתחום זה. בעקבות כניסתן של חברות ענק דוגמת ‘איקאה’ לחיינו חלה הוזלה משמעותית של מוצרי צריכה, ריהוט ואלקטרוניקה, מה שנתן פתרונות פשוטים ואלגנטיים במחירים שפויים לטובת עיצוב והלבשת הבית. פעמים רבות אין צורך לשבור קירות ולהשקיע תקציבי עתק על מנת לשנות מקצה לקצה את חלל החדר. לעתים ניתן ע”י שינוי מקום של רהיט, הוספה או גריעת חפצים ליצור מרחב מחייה שונה לחלוטין אשר מנצל את הפוטנציאל של החדר בצורה מיטבית.

עיצוב פנים מחדש של החלל והלבשת הבית אינו מותרות, ניתן בתקציב שפוי, לתת לבית מראה ייחודי ורענן, תהליך זה הינו קצר באופן יחסי והתוצאות מפתיעות ומקנות תחושה של חלל חדש לחלוטין לחדר הישן.

באמצעות תכנון התקציב שעומד לרשותכם ולפי הצרכים המיוחדים שלכם, ניתן למצוא פתרונות עיצוב לכל בית ודירה בכל גודל נתון. על מנת להקל על הלקוחות, בניתי חבילת עיצוב מיוחדת שנותנת פתרונות ללקוחות שמעוניינים בהלבשת הבית בלבד ואינם רוצים בתהליך של שבירת קירות אך עדיין מעוניינים לשנות את העיצוב בצורה משמעותית.

מה כוללת חבילה של הלבשת הבית שאני מציעה?

  • פגישה ייעוץ ראשונית בביתכם – בחינה והכרה  של הבית שיחה מעמיקה לגבי הבקשות והחלומות שלכם. צילומים, מדידה ושרטוטים ראשוניים. כל החללים והאובייקטים בבית יבחנו מחדש ויתחיל תהליך של מיפוי והעמדה מחדש.
  • ליווי בתהליך קניית אובייקטים –  ליווי אישי וצמוד לעיצוב מחדש של הבית: בחירה וקניית ריהוט, תאורה, שטיחים וטפטים ועוד. הרעיון הוא למצוא פריטים שמדברים באותה שפה עיצובית ומשלימים אחד את השני. והופכים את החללים למשהו חדש ומעוצב.
  • ספקים מומלצים –  באמצעות הקשרים ארוכי הטווח שלי עם חנויות ועסקים – ניתן לקבל באמצעותי הנחות משמעותיות אשר חוסכות ללקוחות כסף רב ועוזרות באיזון התקציב. באותו סכום שחשבתם להשקיע – ניתן להשיג פריטים איכותיים יותר ובמחירים אטרקטיביים.
  • שרטוט תכנון וביצוע –  במידה ובונים ריהוט חדש ומיוחד באמצעות נגר פרטי, אדאג להוציא תוכניות  עבודה מפורטות ולהשגיח שהעבודה תצא על הצד הטוב ביותר.
  • הכנה של תכניות העמדה מפורטות –  מידות ופרטים מדויקים שבאמצעותה מופקת רשימת אובייקטים לקנייה.

אם אתם מעוניינים לשנות את עיצוב הבית עם  מעצבת שתדע להפוך את החלומות שלכם למציאות, לשבת אתכם לשמוע, ולשוחח עוד על עיצוב ולהבין את הבקשות והרצונות שלכם. אשמח אם תתקשרו אליי לטלפון: 050-7250341 לתיאום פגישה, או צרו קשר כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד